ZAPRASZAMY DO XII EDYCJI "ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!"

Informujemy, że 4 września rozpoczęliśmy XII Edycję Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół „ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!”.

Ponownie Partnerem specjalnym programu jest firma T- Mobile, która zaprasza do II edycji konkursu PLANETA MA ZNACZENIE. Dla placówek, które do 15.05.2024 roku zbiorą największa masę telefonów komórkowych, przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Z kolei w programie "ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!" przyznajemy aż 135 nagród! W kategorii "szkoły", na trzech głównych zwycięzców z każdej grupy czeka 10 tabletów, natomiast w kategorii "przedszkola" dla dwóch placówek z każdej grupy ufundowaliśmy 5 projektorów Smart Sketcher.

Dodatkowo, dla szkół i przedszkoli które zajmą miejsca 2 - 6 będą przygotowaliśmy ciekawe zestawy edukacyjnych gier planszowych.

Punktowany bedzie również udział nauczycieli bioracych udział w programie.Najbardziej zaangażowanym nauczycielom przyznane zostaną nagrody o wartości 500 zł.

W tym roku zwiększyliśmy również gwarantowane nagrody za zbiórkę telefonów komórkowych. Za każde oddane 5 kg telefonów komórkowych placówka dostanie bon w wartości 100zł.

Ostatnim dniem Miesiąca Finałowego XII Edycji Programu w roku szkolnym 2023/2024 będzie 15 maja. Dzięki temu jeszcze przed wakacjami ogłosimy wyniki konkursu i dostarczymy nagrody zwycięzcom. Zchęcamy Placówki do zgłaszania baterii oraz telefonów komórkowych do odbioru przez cały rok w celu uniknięcia kumulacji dużej ilości przesyłek w finale konkursu.

Zaktualizowany regulamin, zawierający szczegółowe informacje na temat programu „ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!” w roku szkolnym 2023/2024, znajdą Państwo na stronie internetowej www.zbierajbaterieitelefony.pl .

Wróć