ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W IX EDYCJI "ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!"

Drugiego września br rozpoczęliśmy IX Edycję Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY! Zapraszamy przedszkola i szkoły z całej Polski do udziału w programie edukacyjnym na temat zasad selektywnego pozbywania się wybranych odpadów niebezpiecznych, które powstają w gospodarstwach domowych.

Podobnie jak w ubiegłorocznej edycji, ogłaszamy konkurs na największą zbiórkę zużytych baterii oraz telefonów komórkowych. Na laureatów Miesiąca Finałowego, który potrwa do 10 maja 2020 roku czeka aż 30 nagród głównych oraz 195 wyróżnień specjalnych!

Uczestnicy programu będą rywalizować w dwóch kategoriach konkursowych, z podziałem na przedszkola i szkoły. Każda z kategorii podzielona została na grupy odpowiadające wielkości danej placówki.  

Nowością tegorocznej edycji jest platforma edukacyjna, dostępna przez cały rok dla nauczycieli biorących udział w programie. Po zalogowaniu na stronie http://www.zbierajbaterieitelefony.pl/do-pobrania-login można pobrać konspekty lekcji, broszurki informacyjne, grę planszową oraz inne materiały edukacyjne związane z programem ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!

Wyniki IX edycji programu zostaną ogłoszone 19 czerwca 2020 roku.

Wróć