WYNIKI XII EDYCJI ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!

Informujemy, że zakończyła się XII Edycja projektu Zbieraj Baterie i Telefony! W tej edycji wzięło udział 1198 placówek z całej Polski!
Dzięki zaangażowaniu nauczycieli i uczniów udało się uzbierać aż 162 tony zużytych baterii oraz ponad dwie tony zużytych telefonów!

Wszystkim uczestnikom zaangażowanym w zbiórkę wybranych odpadów serdecznie dziękujemy.

LAUREACI
XII EDYCJI PROGRAMU ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!

I KATEGORIA

Za zebranie największej masy zużytych baterii i akumulatorów wśród przedszkoli:

Małe Przedszkola
L.P. Nazwa Placówki Miasto Waga baterii Miejsce Wartość bonu
1 Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Bożem Boże 3907 I miejsce 2000
2 Przedszkole Łagiewniki Wielkie Łagiewniki Wielkie 1013 II miejsce 1500
3 Przedszkole Samorządowe w Łęce Wielkiej Łęka Wielka 759 III miejsce 1200
4 Przedszkole Publiczne nr 46 Opole 696 wyróżnienie specjalne 350
5 Przedszkole nr 9 Żory 566 wyróżnienie specjalne 350
6 Przedszkole Miejskie nr 12 w Olsztynie Olsztyn 438 wyróżnienie specjalne 350
7 Przedszkole nr 8 im. Marii Krystyny Habsburg w Żywcu Żywiec 380 wyróżnienie specjalne 350
8 Przedszkole Publiczne w Żędowicach Żędowice 345 wyróżnienie specjalne 350
9 Przedszkole Publiczne w Bystrej Bystra 340 wyróżnienie specjalne 350
10 Przedszkole Publiczne nr 33 Opole 340 wyróżnienie specjalne 350
11 Przedszkole w Kośmidrach Kośmidry 329 wyróżnienie specjalne 250
12 Niepubliczne Przedszkole Krasnale Strzyżów 326 wyróżnienie specjalne 250
13 Przedszkole Publiczne nr 16 w Opolu Opole 313 wyróżnienie specjalne 250
14 Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Dobrzycy Dobrzyca 313 wyróżnienie specjalne 250
15 Przedszkole Samorządowe w Izbicy Kujawskiej Izbica Kujawska 309 wyróżnienie specjalne 250
16 Przedszkole miejskie nr 5 Łódź 302 wyróżnienie specjalne 250
17 Publiczne Przedszkole w Mąkoszycach Mąkoszyce 246 wyróżnienie specjalne 250
18 Przedszkole Niepubliczne OCHRONKA im. E. Bojanowskiego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NP NMP Gdynia 226 wyróżnienie specjalne 250
19 Przedszkole Samorządowe Nr 3 Trzebinia 220 wyróżnienie specjalne 250
20 Szkoła Podstawowa W KOBUŁTACH im. Flagi Polski - Oddział Przedszkolny Kobułty 215 wyróżnienie specjalne 250
21 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Przedszkole nr 33 Rybnik 200 wyróżnienie specjalne 200
22 Przedszkole Publiczne nr 30 Gosławickie Słoneczko Opole 174 wyróżnienie specjalne 200
23 PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE SŁONECZKO S.C. Toruń 170 wyróżnienie specjalne 200
24 Przedszkole Publiczne Nr 44 Promyk Opole 154 wyróżnienie specjalne 200
25 Przedszkole Publiczne w Tanowie Tanowo 153 wyróżnienie specjalne 200
26 PRZEDSZKOLE NR 3 Szamotuły 128 wyróżnienie specjalne 200
27 PRZEDSZKOLE NR 4 BAJKOWY DOMEK W MOSINIE Mosina 120 wyróżnienie specjalne 200
28 Publiczne Przedszkole im. Marii Kownackiej Gracze 118 wyróżnienie specjalne 200
29 Niepubliczne Przedszkole U Lolka Pabianice 106 wyróżnienie specjalne 200
30 PRZEDSZKOLE PUBLICZNE SIÓSTR SŁUŻEBNICZEK NMP NP IM. BŁ.EDMUNDA BOJANOWSKIEGO Łódź 101 wyróżnienie specjalne 200
Duże Przedszkola
L.P. Nazwa Placówki Miasto Waga baterii Miejsce Wartość bonu
1 Przedszkole Wesołe Skrzaty w Pobiedziskach Pobiedziska 1958 I miejsce 2000
2 Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Odolanowie Odolanów 1700 II miejsce 1500
3 PRZEDSZKOLE NR 49 W BIELSKU-BIAŁEJ Bielsko-Biała 1517 III miejsce 1200
4 Przedszkole nr 1 Pogodne Przedszkole Luboń 1059 wyróżnienie specjalne 350
5 PRZEDSZKOLE NR 9 LEŚNE LUDKI Gniezno 896 wyróżnienie specjalne 350
6 PRZEDSZKOLE NR 1 KOSMATEK Konin 854 wyróżnienie specjalne 350
7 Publiczne Przedszkole BAJKOWA KRAINA w Sulbinach GARWOLIN 652 wyróżnienie specjalne 350
8 PRZEDSZKOLE NR 12 KOSZALIN 548 wyróżnienie specjalne 350
9 PRZEDSZKOLE NR 41 IM. JANA PAWŁA II Wrocław 501 wyróżnienie specjalne 350
10 Publiczne Przedszkole nr 2 im. J. Korczaka Sędziszów Małopolski 454 wyróżnienie specjalne 350
11 Przedszkole Miejskie nr 18 Toruń 364 wyróżnienie specjalne 250
12 Gminne Przedszkole w Kamionku Jasia i Małgosi Kamionek 355 wyróżnienie specjalne 250
13 PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 38 Szczecin 313 wyróżnienie specjalne 250
14 Przedszkole nr 54 Bielsko-Biała 307 wyróżnienie specjalne 250
15 Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Rawiczu Przedszkole Rawicz 277 wyróżnienie specjalne 250
16 PRZEDSZKOLE W ŚMIGLU Śmigiel 266 wyróżnienie specjalne 250
17 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2 ŁOSICE 252 wyróżnienie specjalne 250
18 Przedszkole nr 1 im. Chatka Puchatka w Trzemesznie Trzemeszno 233 wyróżnienie specjalne 250
19 PRZEDSZKOLE GMINNE IM. KRASNALA HAŁABAŁY W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM Grodzisk Wielkopolski 229 wyróżnienie specjalne 250
20 Przedszkole Publiczne nr 24 Chatka Puchatka Opole 228 wyróżnienie specjalne 250
21 Przedszkole Publiczne Nr 4 Łask 224 wyróżnienie specjalne 200
22 ZESPÓŁ PRZEDSZKOLI NR 3 W BIAŁYMSTOKU PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 28 W BIAŁYMSTOKU Białystok 176 wyróżnienie specjalne 200
23 PRZEDSZKOLE NR 6 IM. ZDROWE JAGÓDKI Orzesze 169 wyróżnienie specjalne 200
24 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE "KRAINA RADOŚCI" W ŚWIĘCIECHOWIE Święciechowa 153 wyróżnienie specjalne 200
25 PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 3 W ZŁOTOWIE Złotów 153 wyróżnienie specjalne 200
26 PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 5 IM. WANDY CHOTOMSKIEJ Police 143 wyróżnienie specjalne 200
27 Gminne Przedszkole Publiczne w Przystajni Przystajń 139 wyróżnienie specjalne 200
28 Przedszkole Parkowe Skrzaty Koźmin Wielkopolski 120 wyróżnienie specjalne 200
29 Przedszkole Publiczne nr 1 im. Gromadki Misia Uszatka Radlin 120 wyróżnienie specjalne 200
30 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smolcu Przedszkole Publiczne w Smolcu Kąty Wrocławskie 114 wyróżnienie specjalne 200

II KATEGORIA

Za zebranie największej masy zużytych baterii i akumulatorów wśród szkół:

Małe Szkoły
L.P. Nazwa Placówki Miasto Waga baterii Miejsce Wartość bonu
1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kostrzy Kostrza 2193 I miejsce 2000
2 Szkoła Podstawowa w Zielinie Zielina 2099 II miejsce 1500
3 Publiczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jankowicach Wielkich Olszanka 1255 III miejsce 1200
4 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 2 w Bytomiu Bytom 645 wyróżnienie specjalne 350
5 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOLESŁAWA PRUSA W SADURKACH Sadurki 554 wyróżnienie specjalne 350
6 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARII KONOPNICKIEJ W STARYM LUBIEJEWIE Stare Lubiejewo 546 wyróżnienie specjalne 350
7 ZESPÓŁ SZKÓŁ W MOTARZYNIE Motarzyno 536 wyróżnienie specjalne 350
8 NIEPUBLICZNA SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W NOWIELINIE Nowielin 513 wyróżnienie specjalne 350
9 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W ZEBRZYDOWICACH Zebrzydowice 381 wyróżnienie specjalne 350
10 Szkoła Podstawowa nr 3 Specjalna w Łodygowicach Łodygowice 381 wyróżnienie specjalne 350
11 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W LIPOWEJ Przedszkole GRODKÓW 356 wyróżnienie specjalne 250
12 ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W CZERNICHOWIE - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W CZERNICHOWIE Czernichów 348 wyróżnienie specjalne 250
13 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W LEGBĄDZIE Legbąd 339 wyróżnienie specjalne 250
14 OŚRODEK REWALIDACYJNO - WYCHOWAWCZY W SZKLANEJ Szklana 336 wyróżnienie specjalne 250
15 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Świeradowie - Zdroju Świeradów - Zdrój 324 wyróżnienie specjalne 250
16 ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W KLUCZEWIE Kluczewo 314 wyróżnienie specjalne 250
17 Szkoła Podstawowa im. ks. Kardynał Stefan Wyszyńskiego w Małkowicach ORŁY 308 wyróżnienie specjalne 250
18 Filialna Szkoła Podstawowa w Starym Żmigrodzie w Szkoły Podstawowej w Nowym Żmigrodzie Nowy Żmigród 299 wyróżnienie specjalne 250
19 Szkoła Podstawowa w Zalesiu Oleszyce 292 wyróżnienie specjalne 250
20 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W JONINACH Joniny 281 wyróżnienie specjalne 250
21 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY -SZKOŁA PODSTAWOWA NR2 W PEWLI WIELKIEJ Pewel Wielka 268 wyróżnienie specjalne 200
22 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Łąkiem Lipka 267 wyróżnienie specjalne 200
23 SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁYŚNIEWIE SIERAKOWICKIM Łyśniewo Sierakowickie 253 wyróżnienie specjalne 200
24 Szkoła Podstawowa TRĘBKI 242 wyróżnienie specjalne 200
25 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA W BAŃSKIEJ NIŻNEJ Bańska Niżna 211 wyróżnienie specjalne 200
26 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu Wiązownica 203 wyróżnienie specjalne 200
27 SZKOŁA PODSTAWOWA W WYŻNICY Wyżnica 201 wyróżnienie specjalne 200
28 Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Mnikowie Liszki 200 wyróżnienie specjalne 200
29 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Porąbce Porąbka 194 wyróżnienie specjalne 200
30 Szkoła Podstawowa w Korzeniowie Nagoszyn 193 wyróżnienie specjalne 200
Średnie Szkoły
L.P. Nazwa Placówki Miasto Waga baterii Miejsce Wartość bonu
1 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Wapnie Wapno 1622 I miejsce 2000
2 Zespół Szkól w Pustyni Dębica 1136 II miejsce 1500
3 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW 1863 R. W SĘDZIEJOWICACH Sędziejowice 1007 III miejsce 1200
4 Szkoła Podstawowa im. Jana Kusocińskiego w Bożympolu Wielkim Bożepole Wielkie 933 wyróżnienie specjalne 350
5 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WITANOWICACH Witanowice 926 wyróżnienie specjalne 350
6 ZESPÓŁ SZKÓŁ W CZACZU Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Czaczu Czacz 894 wyróżnienie specjalne 350
7 Zespół Kształcenia i Wychowania w Gołubiu Szkoła Podstawowa w Gołubiu Gołubie 829 wyróżnienie specjalne 350
8 Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka Opole 659 wyróżnienie specjalne 350
9 Zespół Placówek Oświatowych nr 3 w Skarżysku-Kamienna Skarżysko-Kamienna 615 wyróżnienie specjalne 350
10 Szkoła Podstawowa im.Stanisława Wyspiańskiego Krzeszowice 500 wyróżnienie specjalne 350
11 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Krzanowicach Krzanowice 488 wyróżnienie specjalne 250
12 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO W KRAŚNICZYNIE Kraśniczyn 480 wyróżnienie specjalne 250
13 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA BRZECHWY W OKUNIEWIE Okuniew 471 wyróżnienie specjalne 250
14 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W DOPIEWCU Dopiewiec 446 wyróżnienie specjalne 250
15 Szkoła Podstawowa WYSZOGRÓD 437 wyróżnienie specjalne 250
16 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŚWIERZAWIE Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka Świerzawa 433 wyróżnienie specjalne 250
17 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kard. K. Wojtyły w Czańcu CZANIEC 417 wyróżnienie specjalne 250
18 SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 2 IM. GUSTAWA MORCINKA W LĘDZINACH Lędziny 400 wyróżnienie specjalne 250
19 Zespół Szkół w Krzywiniu Krzywiń 395 wyróżnienie specjalne 250
20 Zesół Szkolno-Przedszkolny w Pogrzebieniu Przedszkole Pogrzebień 391 wyróżnienie specjalne 250
21 Szkoła Podstawowa w Lutomi Dolnej Lutomia Dolna 385 wyróżnienie specjalne 200
22 Zespół Szkół w Lotyniu Lotyń 349 wyróżnienie specjalne 200
23 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WANDY DOBACZEWSKIEJ W GĄSAWIE Gąsawa 348 wyróżnienie specjalne 200
24 ZESPÓŁ OŚWIATOWY W GOLICACH Golice 342 wyróżnienie specjalne 200
25 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MICHAŁA LENGOWSKIEGO Jeziorany 342 wyróżnienie specjalne 200
26 SZKOŁA PODSTAWOWA im. Gen. Dyw. Stefana Roweckiego "Grota" w Żytowiecku Żytowiecko 341 wyróżnienie specjalne 200
27 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA III SOBIESKIEGO W LASZKACH Laszki 336 wyróżnienie specjalne 200
28 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 Opole 317 wyróżnienie specjalne 200
29 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W ZELOWIE Zelów 302 wyróżnienie specjalne 200
30 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie Szkoła Podstawowa Masłowo 301 wyróżnienie specjalne 200
Duże Szkoły
L.P. Nazwa Placówki Miasto Waga baterii Miejsce Wartość bonu
1 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W BIERUNIU Bieruń 2020 I miejsce 2000
2 Zespół Szkół w Jerce Krzywiń 1927 II miejsce 1500
3 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W WILCZYNIE Wilczogóra 1492 III miejsce 1200
4 Szkoła Podstawowa im. ppłk. dr Bernarda Śliwińskiego Poniec 1308 wyróżnienie specjalne 350
5 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W TCZEWIE Tczew 1108 wyróżnienie specjalne 350
6 ZESPÓŁ OŚWIATOWY IM. JANA PAWŁA II W STOKU LACKIM Siedlce 1056 wyróżnienie specjalne 350
7 SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA ADAMA MICKIEWICZA W SKOKACH Skoki 1032 wyróżnienie specjalne 350
8 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mikołaja Kopernika Tychy 1000 wyróżnienie specjalne 350
9 Szkoła Podstawowa nr 15 Żory 940 wyróżnienie specjalne 350
10 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JANUSZA KORCZAKA W BŁONIU Błonie 933 wyróżnienie specjalne 350
11 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IMIENIA OLIMPIJCZYKÓW POLSKICHW STAWIGUDZIE Stawiguda 920 wyróżnienie specjalne 250
12 Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte Dzierżoniów 912 wyróżnienie specjalne 250
13 Szkoła Podstawowa Nr 6 im.Marii Skłodowskiej-Curie w Rudzie Śląskiej Ruda Śląska 800 wyróżnienie specjalne 250
14 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lipnie Lipno 793 wyróżnienie specjalne 250
15 Zespół Szkół nr 18 Wrocław 767 wyróżnienie specjalne 250
16 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym Tarnowo Podgórne 760 wyróżnienie specjalne 250
17 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze Jelenia Góra 749 wyróżnienie specjalne 250
18 II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Zamość 664 wyróżnienie specjalne 250
19 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 INTEGRACYJNA IM. KAZIMIERZA BRODZIŃSKIEGO W BIELSKU-BIAŁEJ Bielsko-Biała 660 wyróżnienie specjalne 250
20 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GŁUBCZYCACH GŁUBCZYCE 640 wyróżnienie specjalne 250
21 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. 74 GÓRNOŚLĄSKIEGO PUŁKU PIECHOTY W LUBLIŃCU LUBLINIEC 640 wyróżnienie specjalne 200
22 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 IM. GWARKÓW RUDZKICH Ruda Śląska 626 wyróżnienie specjalne 200
23 Szkoła Podstawowa im. Lotnictwa Polskiego w Witkowie Witkowo 620 wyróżnienie specjalne 200
24 Szkoła Podstawowa nr 350 Warszawa 592 wyróżnienie specjalne 200
25 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W WYSZKOWIE Wyszków 563 wyróżnienie specjalne 200
26 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Pisarzowice 533 wyróżnienie specjalne 200
27 Szkoła Podstawowa nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach im. Królowej Jadwigi Czechowice-Dziedzice 503 wyróżnienie specjalne 200
28 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 im. Przyjaźni Narodów Świata Opole 467 wyróżnienie specjalne 200
29 Szkoła Podstawowa im. Wilhelma Gawlikowicza Bojszowy 458 wyróżnienie specjalne 200
30 Publiczna Szkoła Podstawowa im. B.Krzywoustego w Wolinie Wolin 453 wyróżnienie specjalne 200

LAUREACI
XII EDYCJI PROGRAMU ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!

Za zebranie zużytych telefonów:

Telefony
l.p. Nazwa Placówki Miasto Waga telefonów Wartość bonu
1 Gminne Przedszkole w Kamionku Jasia i Małgosi Kamionek 100 2 000 zł
2 SZKOŁA PODSTAWOWA W BOŻEM Oddział Przedszkolny Boże 81 1 600 zł
3 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W WILCZYNIE Wilczogóra 64 1 200 zł
4 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów ORDERU ORŁA BIAŁEGO Wrocław 59 1 100 zł
5 Przedszkole Wesołe Skrzaty w Pobiedziskach Pobiedziska 53 1 000 zł
6 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim Tomaszów Lubelski 45 900 zł
7 Szkoła Podstawowa nr 350 Warszawa 41 800 zł
8 Zespół Szkól w Pustyni Dębica 39 700 zł
9 Szkoła Podstawowa WYSZOGRÓD 36 700 zł
10 Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Józefa Tischnera Rajcza 28 500 zł
11 PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BYSTREJ Bystra 26 500 zł
12 PRZEDSZKOLE NR 41 IM. JANA PAWŁA II Wrocław 26 500 zł
13 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W RADOMSKU Radomsko 22 400 zł
14 II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Zamość 22 400 zł
15 Miejskie Przedszkole nr 2 im. J. Porazińskiej Mszana Dolna 21 400 zł
16 Przedszkole Miejskie nr 12 w Olsztynie Olsztyn 20 400 zł
17 Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Osieku Osiek 20 400 zł
18 Niepubliczne Przedszkole Krasnale Grzegorz Zamorski Strzyżów 20 400 zł
19 Społeczna Szkoła Podstawowa we Wszemborzu Wszembórz 20 400 zł
20 Przedszkole Publiczne Nr 4 Łask 20 400 zł
21 Niepubliczne Przedszkole Językowe "Happy Teddy" Rabka-Zdrój 19 300 zł
22 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. WŁ.SIKORSKIEGO W HYŻNEM Hyżne 19 300 zł
23 Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Rafała Pomorskiego Tychy 18 300 zł
24 Zespół Szkół Specjalnych nr 1 Zielona Góra 18 300 zł
25 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W SEROCKU Serock 17 300 zł
26 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 312 IM. EWY SZELBURG-ZAREMBINY Warszawa 17 300 zł
27 ZESPÓŁ SZKÓŁ W CZEMIERNIKACH Czemierniki 17 300 zł
28 Publiczne Przedszkole nr 2 im. J. Korczaka Sędziszów Małopolski 17 300 zł
29 Przedszkole Publiczne Siedlisko 16 300 zł
30 Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte Dzierżoniów 16 300 zł
31 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ Środa Wielkopolska 16 300 zł
32 Szkoła Podstawowa im. Augustyna Suskiego w Szaflarach Szaflary 16 300 zł
33 Szkoła Podstawowa im. Władysława St. Reymonta w Szczutowie Szczutowo 15 300 zł
34 SZKOŁA PODSTAWOWA NR1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. AUGUSTA KARDYNAŁA HLONDA Chełm Śląski 15 300 zł
35 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Bolesława Chrobrego Lubsko 15 300 zł
36 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. MŁODYCH EUROPEJCZYKÓW W SZCZECINIE Szczecin 14 200 zł
37 SZKOŁĄ PODSTAWOWA NR 10 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Zielona Góra 13 200 zł
38 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze Jelenia Góra 13 200 zł
39 Szkoła Podstawowa nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach im. Królowej Jadwigi Czechowice-Dziedzice 13 200 zł
40 V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A.Struga Gliwice 13 200 zł
41 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. PIOTRA WYSOCKIEGO W WARCE Warka 13 200 zł
42 SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH NOBLISTÓW W NOWYM FOLWARKU Nowy Folwark 13 200 zł
43 Szkoła Podstawowa nr 3 Specjalna w Łodygowicach Łodygowice 12 200 zł
44 ZESPÓŁ SZKÓŁ W JERCE Przedszkole Samorządowe w Kopaszewie Krzywiń 12 200 zł
45 Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Kantego w Gdowie Gdów 11 200 zł
46 Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Białej Niżnej Grybów 11 200 zł
47 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO W RYCERCE DOLNEJ Rycerka Dolna 11 200 zł
48 Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Miarki Katowice 11 200 zł
49 ZESPÓŁ SZKÓŁ W RYTLU Rytel 11 200 zł
50 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W DĄBROWIE GÓRNICZEJ Dabrowa Gornicza 11 200 zł
51 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.HENRYKA SIENKIEWICZA W SŁAWACINKU STARYM Sławacinek Stary 11 200 zł
52 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6 W DĄBROWIE GÓRNICZEJ Dąbrowa Górnicza 11 200 zł
53 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ZWIERNIKU Zwiernik 11 200 zł
54 ZESPÓŁ SZKÓŁ W MOTARZYNIE Motarzyno 11 200 zł
55 Przedszkole Nr 1 w Bieruniu Bieruń 11 200 zł
56 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Laskowa 10 200 zł
57 Zespół Szkolno -Przedszkolny Nr 1 Sompolno 10 200 zł
58 SZKOŁA PODSTAWOWA W POTOKU WIELKIM Potok Wielki 10 200 zł
59 Szkoła Podstawowa nr 3 Krosno Odrzańskie 10 200 zł
60 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W ZEBRZYDOWICACH Zebrzydowice 10 200 zł
61 Szkoła Podstawowa im.Adama Borysa Witkowo 10 200 zł
62 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Grajewie Grajewo 10 200 zł
63 ZESPÓŁ SZKÓŁ W ŁABISZYNIE Łabiszyn 10 200 zł
64 SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA ADAMA MICKIEWICZA W SKOKACH Skoki 10 200 zł
65 Szkoła Podstawowa im. Wilhelma Gawlikowicza Bojszowy 10 200 zł
66 SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA NR 11 IM. BOHATERÓW WARSZAWY W KIELCACH Kielce 10 200 zł
67 ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. SEWERYNA CZETWERTYŃSKIEGO W SUCHOWOLI Suchowola 10 200 zł
68 SZKOŁA PODSTAWOWA SPORTOWA IM. OLIMPIJCZYKÓW ŚLĄSKICH W MYSŁOWICACH Mysłowice 10 200 zł
69 Przedszkole nr 1 Pogodne Przedszkole Luboń 9 100 zł
70 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RUDZIE WIELKIEJ Ruda Wielka 9 100 zł
71 PRZEDSZKOLE NR 49 W BIELSKU-BIAŁEJ Bielsko-Biała 9 100 zł
72 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Balinie Chrzanów 8 100 zł
73 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 20 Szkoła Podstawowa nr 22 Wrocław 8 100 zł
74 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JANUSZA KORCZAKA W BŁONIU Błonie 8 100 zł
75 Publiczna Szkoła Podstawowa im. B.Krzywoustego w Wolinie Wolin 8 100 zł
76 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie Szkoła Podstawowa Masłowo 8 100 zł
77 Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Władysława Broniewskiego w Jeleniej Górze JELENIA GÓRA 8 100 zł
78 Szkoła Podstawowa w Korzeniowie Nagoszyn 8 100 zł
79 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Pisarzowice 8 100 zł
80 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Trzeboszowicach Paczków 8 100 zł
81 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 W KIELCACH IM. ADAMA NARUSZEWICZA KIELCE 8 100 zł
82 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WANDY RUTKIEWICZ W JANOWICACH WIELKICH Janowice Wielkie 8 100 zł
83 ZESPÓŁ EDUKACYJNY W TRZCIELU Szkoła Podstawiowa im. mjr. H. Dobrzańskiego Hubala Trzciel 8 100 zł
84 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W DZIEWINIE Dziewin 7 100 zł
85 SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 2 IM. GUSTAWA MORCINKA W LĘDZINACH Lędziny 7 100 zł
86 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Janusza Korczaka Giżycko 7 100 zł
87 Szkoła Podstawowa w Skrzynnie SKRZYNNO 7 100 zł
88 ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W MIŁOWICACH Miłowice 7 100 zł
89 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 103 IM. KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO W KRAKOWIE Kraków 7 100 zł
90 Szkoła Podstawowa w Besku Besko 7 100 zł
91 PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 5 IM. WANDY CHOTOMSKIEJ Police 7 100 zł
92 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW 1863 R. W SĘDZIEJOWICACH Sędziejowice 7 100 zł
93 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.PIOTRA SZTURMOWSKIEGO Pogódki 7 100 zł
94 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. JERZEGO RUDLICKIEGO W OLBIĘCINIE Olbięcin 7 100 zł
95 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 1 IM. KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGO Płock 7 100 zł
96 Przedszkole nr 9 Miejskie Jaworzno 7 100 zł
97 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA KOCHANOWSKIEGO W SZÓWSKU Wiązownica 7 100 zł
98 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. GUSTAWA MORCINKA W RADLINIE Radlin 6 100 zł
99 Przedszkole Publiczne w Tanowie Tanowo 6 100 zł
100 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. WOJSKA POLSKIEGO W KIELCACH Kielce 6 100 zł
101 ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO W SKĘPEM Skępe 6 100 zł
102 Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi Sędziszów Młp. 6 100 zł
103 Publiczna Szkoła Podstawowa GRĘBKÓW 6 100 zł
104 SZKOŁA PODSTAWOWA W BOĆWINCE Boćwinka 6 100 zł
105 Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im. Katarzyny Smreczyńskiej w Koninie Niedźwiedź 6 100 zł
106 Szkoła Podstawowa im Ziemi Warmińskiej w Pieniężni Pieniężno 6 100 zł
107 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W LESZCZYNIE Urzędów 6 100 zł
108 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego im. STANISŁAWA LIGONIA W ŻORACH Żory 6 100 zł
109 Zespół Szkół Nr 1 im. gen. Jerzego Ziętka Katowice 6 100 zł
110 Przedszkole nr 1 Cisiec 5 100 zł
111 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W BULKOWIE Bulkowo 5 100 zł
112 SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIERSZCZOWIE Świerszczów 5 100 zł
113 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KAMESZNICY Kamesznica 5 100 zł
114 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 9, Przedszkole Specjalne Upośledzenie Znaczne Nowy Targ 5 100 zł
115 Publiczna Szkoła Podstawowa Sobolew 5 100 zł
116 ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 7 W ZIELONEJ GÓRZE Zielona Góra 5 100 zł
117 Przedszkole nr 54 Bielsko-Biała 5 100 zł
118 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Orły 5 100 zł
119 ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W JEDLIŃSKU Jedlińsk 5 100 zł
120 Zespół Szkół Samorządowych Stronie Śląskie 5 100 zł
121 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej Zgorzelec 5 100 zł
122 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 IM. MACIEJA RATAJA W EŁKU Ełk 5 100 zł
123 ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W OSTRÓDZIE Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka Ostróda 5 100 zł
124 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W JONINACH Joniny 5 100 zł
125 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 357 Warszawa 5 100 zł
126 SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁYŚNIEWIE SIERAKOWICKIM Łyśniewo Sierakowickie 5 100 zł
127 Szkoła Podstawowa w Ujeździe UJAZD 5 100 zł
128 Zespół Szkół w Starym Bojanowie Śmigiel 5 100 zł
129 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Biskupa Wilhelma Pluta Ruda Śląska 5 100 zł
130 NIEPUBLICZNA SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W NOWIELINIE Nowielin 5 100 zł
131 ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH Szkoła Branżowa I stopnia Skarszewy 5 100 zł

 

Wróć