VI EDYCJA PROGRAMU "ZBIERAJ BATERIE"

Pierwszego września rozpoczęliśmy już VI Edycję Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół „ZBIERAJ BATERIE!”. Na bazie zeszłorocznych doświadczeń, starając się jak najlepiej dopasować konkurs do potrzeb placówek oświatowych, dokonaliśmy kilku zmian w regulaminie.  

Do najważniejszych należą:

  • zwiększenie ilości nagród - 6 nagród głównych oraz aż 74 wyróżnienia specjalne,
  • wprowadzenie minimum logistycznego przy zgłoszeniu baterii do odbioru podczas trwania Miesiąca Finałowego. Minimum logistyczne wynosi 10 kg baterii.

Ze względu na pozytywną reakcje ze strony placówek oświatowych pozostawiamy jedną edycje programu w ciągu roku szkolnego ze wcześniejszym zakończeniem konkursu 10 maja.

Zachęcamy placówki do zgłaszania baterii do odbioru przez cały rok w celu uniknięcia kumulacji  dużej ilości przesyłek w finale konkursu.

Podobnie jak w dotychczasowych edycjach uczestnicy programu otrzymują zaktualizowany Informator o Programie oraz  nowy plakat edukacyjny.

Zaktualizowany regulamin, zawierający szczegółowe informacje na temat programu „ZBIERAJ BATERIE!” w roku szkolnym 2016/2017, znajdą Państwo tutaj.

Zapraszamy serdecznie do aktywnego udziału w Programie obecnych uczestników. Natomiast nowe szkoły zachęcamy do przesyłania deklaracji zgłoszeniowych!Wróć