JUŻ CORAZ BLIŻEJ FINAŁ III EDYCJI PROGRAMU "ZBIERAJ BATERIE!"

Zbliża się koniec semestru szkolnego i już niedługo wyczekiwane ferie zimowe! Na uczestników „Zbieraj Baterie!” czeka również szereg atrakcji. Zbliżamy się do końca III Edycji, podczas której wyłonimy Laureatów konkursu na największą zbiórkę zużytych baterii i akumulatorów.

Pamiętajcie, że w tym roku szkolnym zwiększyliśmy pulę nagród, które przyznajemy aż w dwóch kategoriach!:

  • za zebranie największej masy zużytych baterii i akumulatorów w przeliczeniu na jednego ucznia,
  • za zbiórkę największej masy zużytych baterii i akumulatorów liczonych ogółem, bez względu na liczbę uczniów.

Nie zapominamy również o Wyróżnieniach Specjalnych. Nawet jeżeli nie zdobędziecie żadnego z trzech pierwszych miejsc finałowych, przyznajemy wyróżnienia dla szkół, które w danej kategorii zajęły miejsca od 4 do 10. Szczegóły znajdziecie na stronie programu.

Nie zapomnij przesłać zgłoszenia odbioru zużytych baterii.

Przypominamy, że zgodnie z nowym regulaminem konkursu wszystkie szkoły biorące udział w programie, z wyjątkiem placówek które dołączyły do projektu w bieżącej edycji, zobowiązane są do zgłoszenia odbioru zużytych baterii. Zgłoszenie, bez względu na zebraną ilość, należy przesłać do końca Miesiąca Finałowego. Formularz dostępny jest na stronie internetowej. Na zgłoszenia czekamy jeszcze tylko do końca stycznia!

Ponadto szkoły, które przyłączyły się do Programu w roku szkolnym 2013/2014, zobowiązane są do przesłania aktualnej liczby uczniów w oparciu o dane z początku roku szkolnego 2014/2015.

Informacje o ilości zebranych baterii i akumulatorów prześlemy za pośrednictwem poczty elektronicznej. Odwiedzając naszą stronę internetową, najpóźniej do 21 lutego 2015 r. dowiecie się kto został Laureatem III Edycji „Zbieraj Baterie!”.

Wróć